Cart
Loading...
Loading... 30163-E05
CCS Combination Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 10"W (250 mm) x 12.24"D (311 mm); 3"D (80 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,139.75
| Use With | 48U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Type | For 3"D (80 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 12.2" (311 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |