Cart
Loading...
Loading... 30166-E03
CCS Combination Cabling Section; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 14.61"D (371 mm); 6"D (150 mm) Racks; Glacier White
MSRP $1,206.20
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2 m) |
| Type | For 6"D (150 mm) Racks |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.6" (371 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 88" (224 cm) |
| Shipping Weight | 49 LB (22.23 kg) |