Cart
Loading...
Loading... 12096-715
Double-Sided Narrow Vertical Cabling Section; 8'H (2.4 m) x 3.65"W (92.7 mm) x 12.75"D (92.7 mm); Black
MSRP $768.92
| Use With | 51U Rack |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Width | 3.7" (93 mm) |
| Depth | 12.8" (324 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |