Cart
Loading...
Loading... 32610-715
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 8'H (2.4 m) x 6"W (150 mm) x 15.5"D (394 mm); Black with Black Fingers
MSRP $1,448.54
| Use With | 51/52U Rack |
| Width | 6" (150 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black with Black Fingers |
| Depth | 15.5" (394 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 262" (6655 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 67 LB (30.39 kg) |
