Cart
Loading...
Loading... 32611-708
Motive® Single-Sided Vertical Cable Manager; 9'H (2.7 m) x 8"W (200 mm) x 15.5"D (394 mm); Black with Black Fingers
MSRP $1,743.81
| Use With | 58U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Black with Black Fingers |
| Depth | 15.5" (394 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16.5" (42 cm) |
| Ship Length/Depth | 292" (7417 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 78 LB (35.38 kg) |
