Cart
Loading...
Loading... 11374-705
Single-Sided Wide Vertical Cabling Section; 7.6'H (2.3 m) x 6"W (150 mm) x 6.38"D (162.1 mm); Black
MSRP $685.65
| Use With | 48U Rack |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Black |
| Width | 6" (150 mm) |
| Depth | 6.38" (162.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |