Cart
Loading...
Loading... 13911-703
Velocity Double-Sided Vertical Cable Managers; for 7'H (2.1 m) 45U Racks; 80.5"H (2045 mm) x 3.6"W (91 mm) x 16.4" (417 mm); Black
MSRP $375.97
| Use With | 45U Rack |
| Width | 3.6" (91 mm) |
| Height | 80.5" (2045 mm) |
| Depth | 16.4" (417 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 7'H (2.1 m), 45U Racks |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 122" (3099 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |