Cart
Loading...
Loading... 13902-703
Velocity Single-Sided Vertical Cable Managers; for 7'H (2.1 m) 45U Racks; 80.5"H (2045 mm) x 6"W (152 mm) x 9.8" (249 mm); Black
MSRP $362.58
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 80.5" (2045 mm) |
| Depth | 9.8" (249 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | For 7'H (2.1 m), 45U Racks |
| Ship Width | 10.875" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 121" (3073 mm) |
| Ship Height | 5.25" (13 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |