Cart
Loading...
Loading... 15053-703
QuadraRack 4-Post Server Frame; 7'H (2.1 m) x 19"W (482.6 mm) x 29"D (736.6); 45U; Black
MSRP $1,427.56
| Color | Black |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | QuadraRack Server Frame |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 83 LB (37.65 kg) |