Cart
Loading...
Loading... 55053-703
Standard Rack 3"D (80 mm); 7'H (2.1 m) x 19"W (483 mm); Grounded; UL Listed; Black
MSRP $283.68
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |
