Cart
Loading...
Loading... 66353-E03
Standard Rack 6"D (150 mm); 7'H (2.1 m) x 19"W (483 mm); Grounded; UL Listed; Glacier White
MSRP $648.04
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 39.5 LB (17.92 kg) |