Cart
Loading...
Loading... 11965-118
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 40U x 23" Width x 18"D (457 mm); Gray
MSRP $875.20
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 73.5" (1867 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |