Cart
Loading...
Loading... 15320-E18
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 20 RMU; 19"W (482.6 mm) x 18"D (457.2 mm); Glacier White
MSRP $639.57
| Height | 41.2" (1046 mm) 20U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |