Cart
Loading...
Loading... 15322-118
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 20 RMU; 23"W (584.2 mm) x 18"D (457.2 mm); Gray
MSRP $666.67
| Height | 41.2" (1046 mm) 20U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 23 LB (10.43 kg) |