Cart
Loading...
Loading... 11791-712
Standard Swing Gate Wall Rack; 20U; 19"EIA Width; 11"D (280 mm); Black
MSRP $434.37
| Width | |
| Height | 43.1" (1095 mm) |
| Depth | 12.2" (310 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |