Cart
Loading...
Loading... 11792-725
Standard Swing Gate Wall Rack; 40U; 19"EIA Width; 24"D (610 mm); Black
MSRP $906.56
| Width | |
| Height | 78.1" (1984 mm) |
| Depth | 25.2" (640 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 64 LB (29.03 kg) |