Cart
Loading...
Loading... 39209-E08
Aisle Containment Floor Seal Kit; Side Seal for 39.4"D (1000 mm) Cabinets; 2.3"H x 0.5"W x 36.5"L (58 mm x 13 mm x 926 mm); Glacier White
MSRP $143.04
| Height | 2.3" (58 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 36.7" (932 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 6.2 LB (2.81 kg) |