Cart
Loading...
Loading... 39-1011-JBOX
Junction Box Mounting Bracket for Model 1011 Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount
MSRP $29.00
| Height | 4.8" (122 mm) |
| Width | 6.7" (170 mm) |
| Depth | 48" (1.2 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
