Cart
Loading...
Loading... 39-1020-PMK
Pole Mounting Kit for Oberon Skybar NEMA-4 Plastic Wi-Fi Access Point Enclosure and Right Angle Bracket
MSRP $67.00
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 6" (152 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |
