Cart
Loading...
Loading... 39-1024-PADLOCK
Padlock for Model 1024 Low Profile NEMA 4X Plastic Wi-Fi Access Point Enclosure with Hinged Door
MSRP $65.00
| Height | 1.9" (49 mm) |
| Width | 1.2" (30 mm) |
| Depth | 56" (14 mm) |
| Certifications | REACH |
| Country Of Origin | US |
| Material | Brass |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
