Cart
Loading...
Loading... 39-POLE-MOUNT-BRACKET
Pole Mount Kit for Oberon Models 1021-00, 1024-00, 1024-C, 1026-12106-00, 1026-12106-C, 1026-14126-00 and 1026-14126-C
MSRP $75.00
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 11.3" (287 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |





