Cart
Loading...
Loading... 33-ANT-CVR-C
Clear, polycarbonate Vanity Cover for Wi-Fi antennas and APs
MSRP $110.00
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 10.6" (269 mm) |
| Width | 11.9" (302 mm) |
| Depth | 7.6" (193 mm) |
| Material | Polycarbonate |
| Color | Black |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 4 lb (1.81 kg) |
