Cart
Loading...
Loading... 1039-ARAP535
Steel Recessed Suspended Ceiling Access Point Installation Kit, Panel Bridge with Aruba AP-535 Trim
MSRP $140.00
| Access Point Vendor | Aruba |
| Access Point Model | Aruba AP-535 |
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 23.4" (594 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5 lb (2.27 kg) |
