Cart
Loading...
Loading... 37-1007-LTDOME
Retrofit Trim for Oberon Model 1007 Right-Angle Bracket, Translucent Polycarbonate Dome
MSRP $100.00
| Trim Style | Translucent Clear Dome |
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 14.1" (358 mm) |
| Width | 14.1" (358 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Plastic,Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |

