Cart
Loading...
Loading... 12392-706
Rack Radius Drop; for 3" (80 mm) Rack Channels without Vertical Cabling Sections; Black
MSRP $66.98
| Type | For 3" (80 mm) Rack Channels |
| Color | Black |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |