Cart
Loading...
Loading... 10375-702
Top Angle; for 23"W Rack; Black
MSRP $78.53
| Width | 1.5" (584.2 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 58" (1473 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |