Cart
Loading...
Loading... 40159-001
6MTW Green Ground Wire with yellow spiral tracer; 100' (30.5 m) spool
MSRP $475.60
| Height | 12" (304.8 mm) |
| Width | 2.8" (70 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Ground Wire |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |