Cart
Loading...
Loading... 38646-E36
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 45U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Short Finger; With Cover; Glacier White
MSRP $321.27
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Height RMU | 45U |
| Type | Short Finger |
| Height | 77" (1956 mm) 45U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.1 LB (4.13 kg) |



