Cart
Loading...
Loading... 39835-E00
Vertical Cable Manager for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Short Finger; No Cover; Glacier White
MSRP $196.76
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Height RMU | 42U |
| Type | Short Finger |
| Height | 71.7" (1821 mm) 42U |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5.8 LB (2.63 kg) |

