Cart
Loading...
Loading... 38645-700
Standard PDU Bracket Kit for ZetaFrame®Cabinet, 2-Piece, Black
MSRP $80.33
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Width | 0.8" (20 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |

