Cart
Loading...
Loading... 38649-769
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 45U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Black
MSRP $320.09
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 45U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 97" (2464 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11.5 LB (5.22 kg) |



