Cart
Loading...
Loading... 38649-E87
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 52U x 29.5"W (750 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $337.53
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 52U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11.2 LB (5.08 kg) |



