Cart
Loading...
Loading... 39873-701
Vertical Exhaust Duct For ZetaFrame®Cabinet; For 27.6"W (700 mm) x 41.3"D (1050 mm) - 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 15”H-20”H (381 mm – 508 mm); One Cable Opening; Black
MSRP $800.77
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Duct Height | 15”-20”H (381 mm – 508 mm) |
| Color | Black |
| Height | 20" (508 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |



