Cart
Loading...
Loading... 39873-705
Vertical Exhaust Duct For ZetaFrame®Cabinet; For 27.6"W (700 mm) x 41.3"D (1050 mm) - 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 20”H-34”H (508 mm – 863 mm); One Cable Opening; Black
MSRP $956.74
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Duct Height | 20”-34”H (508 mm – 863 mm) |
| Color | Black |
| Height | 34" (863.6 mm) |
| Width | 23.8" (605 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |



