Cart
Loading...
Loading... 39873-E03
Vertical Exhaust Duct For ZetaFrame®Cabinet; For 31.5"W (800 mm) x 41.3"D (1050 mm) - 47.2"D (1200 mm) Cabinet; 15”H-20”H (381 mm – 508 mm); One Cable Opening; Glacier White
MSRP $870.61
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Duct Height | 15”-20”H (381 mm – 508 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 20" (508 mm) |
| Width | 27.9" (709 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |



