Cart
Loading...
Loading... ZB23-DC21A-E1
ZetaFrame® Cabinet; 84.6"H x 27.6"W x 41.3"D (2149 mm x 700 mm x 1050 mm); 45U; 2 Pair Square Punched Rails; Perf Front Door; Solid Rear Door; Vertical Exhaust Duct 34"H-60"H (863 mm - 1524 mm); 2 Side Panels; Grommet Bottom Panel; Air Dam; Standard Pallet; Glacier White
Contact us for pricing
| Height | 84.6" (2149 mm) 45U |
| Width | 27.6" (700 mm) |
| Depth | 41.3" (1050 mm) |
| Doors | Single Perforated Front/Solid Rear Door |
| Top Panel | Vertical Exhaust Duct 34"H-60"H (863 mm - 1524 mm) |
| Side Panels | Two Side Panels |
| Bottom Panel | Grommet-Sealed |
| Thermal Management | Air Dam |
| Color | Glacier White |
| Shipping | Standard Pallet |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |









