Cart
Loading...
Loading... 11840-E48
CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; Gen 3; 48"H x 24"W x 24"D (1220 mm x 610 mm x 610 mm); 26U; #12-24 Tapped Rails; Solid Metal Door; Glacier White
MSRP $1,553.82
| Height | 48" (1220 mm) 26U |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Color | Glacier White |
| Door Style | Solid Metal Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 150" (3810 mm) |
| Ship Height | 31" (79 cm) |
| Shipping Weight | 155 LB (70.31 kg) |



