Cart
Loading...
Loading... 11890-724
CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; Gen 3; 24"H x 24"W x 18"D (610 mm x 610 mm x 460 mm); 12U; #12-24 Tapped Rails; Solid Metal Door; Black
MSRP $1,118.74
| Height | 24" (610 mm) 12U |
| Depth | 18" (460 mm) |
| Color | Black |
| Door Style | Solid Metal Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 31" (79 cm) |
| Shipping Weight | 90 LB (40.82 kg) |



