Cart
Loading...
Loading... 11900-736
CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; Gen 3; 36"H x 24"W x 24"D (910 mm x 610 mm x 610 mm); 19U; #12-24 Tapped Rails; Tempered Glass Door; Black
MSRP $1,320.17
| Height | 36" (910 mm) 19U |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Color | Black |
| Door Style | Tempered Glass Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 31" (79 cm) |
| Shipping Weight | 136 LB (61.69 kg) |



