Cart
Loading...
Loading... 12419-724
CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; Gen 3; 24"H x 24"W x 30"D (610 mm x 610 mm x 760 mm); 12U; #12-24 Tapped Rails; Tempered Glass Door; Black
MSRP $1,267.06
| Height | 24" (610 mm) 12U |
| Depth | 30" (760 mm) |
| Color | Black |
| Door Style | Tempered Glass Door |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 37" (94 cm) |
| Shipping Weight | 119 LB (53.98 kg) |



