Cart
Loading...
Loading... A0802-RF-DI
Raised Floor Enclosure with Locking Lid for Patch Panels; 4U+4U Enclosure for 9" (230mm) Floor
MSRP $1,191.20
| Width | 22" (559 mm) |
| Depth | 8.8" (222 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 31" (79 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |