Cart
Loading...
Loading... 14304-712
Tool-less Cross Member Radius Drop; 12" W (305 mm); Black
MSRP $56.13
| Width | 12" (305 mm) |
| Color | Black |
| Height | 5.3" (38 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |



