Cart
Loading...
Loading... 14304-718
Tool-less Cross Member Radius Drop; 18" W (457 mm); Black
MSRP $61.76
| Width | 18" (457 mm) |
| Color | Black |
| Height | 5.3" (38 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |



