Cart
Loading...
Loading... 37801-G05
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 47U; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $322.70
| Width | 2" (51 mm) |
| Height | 86" (2185 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 5.4" (137 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9.5" (24 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
