Cart
Loading...
Loading... 37860-C05
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 47U; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $635.53
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Height | 82.3" (2091 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.6" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |
