Cart
Loading...
Loading... 37860-C06
RMR Modular Enclosure Short Finger Cable Manager for Multi-Mount Rails; 51U; 94.5" (2400 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $709.76
| Width | 4.8" (122 mm) |
| Height | 89.3" (2269 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.5" (191 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.6" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 126" (3200 mm) |
| Ship Height | 5.5" (14 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |
