Cart
Loading...
Loading... 37009-001
RMR Wall-Mount Enclosure Grounding Lug Kit; 1" (26 mm) H x 4" (102 mm) W x 1" (26 mm) D; Silver
MSRP $18.08
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 4" (102 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
