Cart
Loading...
Loading... 37916-001
RMR Enclosure RG M63/4 Gland Seal; Zinc
MSRP $170.31
| Type | RG M63/4 |
| Height | 3" (74 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |

