Cart
Loading...
Loading... 37798-C10
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $189.95
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 25" (635 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |
