Cart
Loading...
Loading... 37810-C01
Single Metal Door With Window for RMR Modular Enclosure; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $736.90
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 53.8" (1367 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
